ОБЕРЕЖНО БУРУЛЬКИ
altНа даний час на території району спостерігається погода з нестійким температурним режимом, а саме: протягом світлої частини дня переважають плюсові температури, а вночі – мінусові. Це призводить до танення снігу та утворення льодових бурульок. Згідно з повідомленнями головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації щороку в області реєструється сумна статистика травмувань громадян від падіння бурульок. Протягом небезпечного сезону медики надають допомогу багатьом громадянам, які зазнали травм внаслідок цього.  
Пропонуємо вжити невідкладних заходів щодо періодичного очищення від снігових бурульок дахів будівель різного призначення, у першу чергу дахів  навчальних, медичних та культових споруд, огородити місця можливого падання бурульок.
Попереджаємо власників (балансоутримувачів) будівель про їх особисту відповідальність за безпечне утримання таких об’єктів.
Рекомендуємо дотримуватися правил безпечної поведінки поблизу будівель, де є загроза падіння з дахів снігу та льодових бурульок.
 
Начальник відділу цивільного захисту 
райдержадміністрації           В.Гладун