В Пустомитівській РДА готуються до відзначення Дня Соборності України
altСьогодні, 17 січня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів чергову апаратну нараду, в якій взяли участь заступники голови райдержадміністрації Павло Городечний і Володимир Войтович та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Серед питань, винесених на розгляд учасників наради, - підготовка та проведення заходів з відзначення Дня Соборності України.
altСеред основних заходів –  урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України за участю представників районної влади та громадських організацій району. Також заплановані тематичні виставки та заходи в бібліотеках, будинках культури, навчальних закладах району, тощо.
Ігор Степанович підкреслив, що заходи з нагоди проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки повинні бути проведені на високому altорганізаційному рівні та наголосив на особистій відповідальності керівників структурних підрозділів райдержадміністрації за підготовку до запланованих заходів: «Нам необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб відзначення Дня Соборності України у нашому районі пройшло на високому рівні, адже це свято є важливим для кожного українця, для кожного свідомого громадянина нашої держави».
Також на завершення наради було підбито підсумки роботи за минулий тиждень, проаналізовано проблемні питання та затверджено план заходів на наступний тиждень.