Нарада щодо стану підготовки пропозицій проектів на 2019 рік
altСьогодні, 17 січня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь, спільно зі своїм заступником Володимиром Войтовичом,  провів нараду з питань формування пропозицій проектів для участі у Програмі реалізації проектів місцевого розвитку та Державному фонді регіонального розвитку у 2019 році.
В ході обговорення визначено пріоритетні заявки в розрізі галузей освіти, культури та медицини, окрім того йшлося про наявність зведеного кошторису та експертизи по проектах.
altКожен з керівників доповів, які об’єкти потребують заміни вікон, ремонту фасаду, даху, встановлення або заміни опалення, проведення заходів з енергозбереження, йшлося про проведення капітальних ремонтів та закупівлю медичного обладнання тощо.
Провівши обговорення, були напрацьовані списки об’єктів, які будуть подаватися на обласний конкурс мікропроектів та ДФРР.
Учасники наради також обговорили питання підготовки документації, встановили контрольний термін, в який розпорядники бюджетних коштів повинні представити її.
altУсі проекти, які будуть подані, повинні відповідати плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року. Окрім того, основними умовами відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність певним критеріям.
Очільник району Ігор Степанович зазначив: «Соціальних потреб на базовому рівні, особливо у сільських радах чимало, тому за допомогою обласного та місцевих бюджетів, внесків спонсорів, громад ми і надалі покращуватимемо інфраструктуру. Плануємо, що прийом заявок цього року розпочнеться орієнтовно, але кінцеве рішення – за конкурсною радою. Проте це не забороняє вже сьогодні думати над проектами і акумулювати небюджетні ресурси».