Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Сороки-Львівські Пустомитівського району
altaltЗахід відбувся вчора, 16 січня, у с. Сороки-Львівські (ЗОШ І-ІІІ ст.) Пустомитівського району, за участю заступників голови Пустомитівської райдержадміністрації Павла Городечного та Володимира Войтовича, керівників відділів та головних спеціалістів райдержадміністрації, депутата Львівської обласної ради Романа Васьківа, голови Мурованської ОТГ Зіновія Петруха, керівництва Мурованської сільської ради ОТГ, а також небайдужих жителів даного села.  
altaltДля аналізу стартової ситуації з урахуванням специфіки кожної галузі району, кожного його населеного пункту до слова запросили першого заступника голови Пустомитівської райдержадміністрації Павла Михайловича, котрий презентував присутнім основні здобутки та реалізовані ініціативи за останні три роки. Також, він окреслив перелік першочергових завдань, що сприятимуть розвитку даного села Сороки-Львівські у 2019-2021 роках. 
altaltОсновною темою стали питання: 
 - електропостачання та транспортне сполучення;
 - каналізування; 
 - завершення ремонтних робіт у Народному домі та початок будівництва нової школи та дитячого садочка. 
Підсумовуючи засідання, заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Володимир Васильович звернувся до присутніх із словами: «Рада регіонального розвитку стала для нас можливістю почути багато важливої інформації і проаналізувати ті зміни, які відбулися протягом останніх років у державі та у Пустомитівському районі зокрема. І сьогодні, ми ще раз переконалися, що реформи, які втілюються у населених пунктах району, уже дають відчутні позитивні результати. Сподіваємося, що так буде і надалі».