Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Муроване Пустомитівського району
altaltЗахід відбувся вчора, 16 січня, у с. Муроване (Мурованська ЗОШ І-ІІІ ст. Вул. Січових Стрільців, 43 ) Пустомитівського району, за участю заступників голови Пустомитівської райдержадміністрації Павла Городечного та Володимира Войтовича, керівників відділів та головних спеціалістів райдержадміністрації, депутата Львівської обласної ради Романа Васьківа, голови Мурованської ОТГ Зіновія Петруха, керівництва Мурованської сільської ради ОТГ, а також небайдужих жителів даного села. 
altaltДля аналізу стартової ситуації з урахуванням специфіки кожної галузі району, кожного його населеного пункту до слова запросили першого заступника голови Пустомитівської райдержадміністрації Павла Михайловича, котрий презентував присутнім основні здобутки та реалізовані ініціативи за останні три роки. Також, він окреслив перелік першочергових завдань, що сприятимуть розвитку даного села Муроване у 2019-2021 роках. 
altaltКлючовими питаннями порядку денного стали: 
 - електропостачання та транспортне сполучення;
 - побудова нового адмінбудинку із Народним домом та ЦНАПом, котрий необхідний для забезпечення якісного обслуговування населення. 
Підсумовуючи засідання, заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Володимир altaltВасчильович звернувся до присутніх із словами: «Рада регіонального розвитку стала для нас можливістю почути багато важливої інформації і проаналізувати ті зміни, які відбулися протягом останніх років у державі та у Пустомитівському районі зокрема. І сьогодні, ми ще раз переконалися, що реформи, які втілюються у населених пунктах району, уже дають відчутні позитивні результати. Сподіваємося, що так буде і надалі».