Відбулась щотижнева апаратна нарада
altСьогодні, 21 січня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів щотижневу апаратну нараду за участю голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, заступників голови райдержадміністрації Павла Городечного і Володимира Войтовича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.
Під час засідання обговорено ряд важливих питань щодо стану справ розвитку регіону. Зокрема, йшлося про ситуацію в бюджетній сфері.
altalt«Ми вже відкрили бюджетний рік - зазначив начальник фінансового управління райдержадміністрації Любомир Максим.- На даний час активно затверджуємо кошториси підвідомчих закладів для того , щоб своєчасно та в повному обсязі почати розрахунки за усіма статтями кошторисних призначень»,- підкреслив посадовець.
Опісля, було обговорено готовність дорожніх служб та енергетиків району до складних погодних умов. 
А по завершенню апаратної наради очільником району було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.