В районі відзначили День Соборності України
altaltВчора, 22 січня, в районному Народному домі м.Пустомити (вул. Грушевського, 35) відбулася Урочиста Академія та святковий концерт з нагоди 100-річчя підписання Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
Серед запрошених були: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь зі своїм заступником Володимиром Войтовичом, голова Пустомитівської районної ради Іван Мудрий, altaltПустомивіський міський голова Олег Серняк, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники органів місцевого самоврядування, релігійних конфесій, громадських організацій, підприємств та установ району. 
Урочистим звучанням Гімну України розпочався районний захід. 
Виступаючи перед присутніми, очільник району наголосив, що цього дня ми віддаємо данину шани altaltновітнім українським героям – Небесній Сотні, яка полягла на Майдані, під час Революції Гідності, добровольчим батальйонам та військовим формуванням, які зараз на сході ведуть боротьбу за свободу та неподільність української держави. Також, Ігор Степанович у своєму виступі побажав учасникам заходу незламної волі до перемоги й патріотичного духу, який допоможе подолати будь-які перешкоди. 
Святковий концерт, присвячений найважливішій даті становлення української державності – Дню Соборності України відбувся за участю самодіяльних колективів та солістів клубних установ Пустомитівського району.