Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Верхня Білка Пустомитівського району
altaltВчора, 22 січня, в Пустомитівському районі відбувся черговий виїзд Ради регіонального розвитку з питань обговорення перспективного плану розвитку територій в населених пунктах району.
Цього дня Народний депутат Верховної Ради України Богдан Дубневич, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь зі своїм заступником Володимиром Войтовичом, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка зі своїм заступником Іваном Мудрим, голова altaltВерхньобілківської сільської ради Богдан Свистович, керівники відділів та головні спеціалісти районної державної адміністрації прийняли участь в обговоренні проблемних питань Верхньобілківської сільської ради. 
На засіданні також були присутні депутати сільської ради та місцева громадськість.
Розпочав зустріч очільник району зі щирих слів-привітань з нагоди 100-річчя Дня Соборності України та altaltознайомив присутніх зі складом Ради, основними завданнями, які покладено на неї, а також планом перспективного розвитку даного населеного пункту у 2019 році.
По Верхньобілківській сільській раді серед основних питань перспективного плану розвитку було обговорено необхідність внутрішнього ремонту діючої місцевої школи та будівництво (добудова) нової ЗОШ.
altaltТакож було окреслено нагальну потребу у виділенні приміщення для облаштування бібліотеки, ремонту комунальних доріг та незаконного сміттєзвалища на сільському кладовищі.
На завершення зустрічі, Ігор Степанович закликав активно роз'яснювати населенню суть реформ місцевого самоврядування та децентралізації: - «Головні чинники цих реформ – це фінансова незалежність і соціальна захищеність простих людей».