Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Миклашів Пустомитівського району
altaltВчора, 23 січня, у с.Миклашів (Миклашівський НВК І-ІІІ ст.) відбулось чергове виїзне засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району. 
Проводив засідання Народний депутат Верховної Ради України Богдан Дубневич за участі голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича, голови Підберізцівської сільської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) Коваль Василя Михайловича, Миклашівського старости Моравського Любомира Васильовича, головного фахівця Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Волос Ігоря Васильовича, а також керівників відділів та головних спеціалістів районної державної адміністрації.
Ключовим питанням порядку денного стало формування перспективного плану розвитку території населеного пункту Миклашів на найближчі роки.
altaltГолова Підберізцівської ОТГ Василь Михайлович коротко ознайомив присутніх з першочерговими завданнями щодо розвитку даного села. На засіданні було обговорено проблемні питання та визначено першочергові заходи, які потрібно включити до перспективного плану розвитку району на 2019 – 2021 роки.
altaltНа засіданні Ради визначилися з основними проектами, які можливо реалізувати за рахунок співфінансування з районним, обласним чи державним бюджетом. На перспективу внесені пропозиції щодо прокладання тротуарних доріжок для пішоходів, подальша доля Народного дому та багато інших питань, які турбують місцевих жителів.
Підсумовуючи засідання, очільник району Ігор Степанович звернувся до присутніх із словами: « Рада altaltрегіонального розвитку стала для нас можливістю почути багато важливої інформації і проаналізувати ті зміни, які відбулися протягом останніх років у державі та у Пустомитівському районі. Сьогодні ми ще раз переконалися, що реформи, які втілюються у країні, уже дають відчутні позитивні результати. Сподіваємося, що так буде і надалі».