Про стан освоєння коштів субвенції з бюджетів всіх рівнів при проведенні робіт з капітального, поточного ремонтів об’єктів комунальної власності йшлося на нараді у РДА

altСьогодні, 24 січня, під керівництвом голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича відбулася нарада з представниками структурних підрозділів районної державної адміністрації з питання виділення коштів на виконання робіт по поточному, поточному середньому та капітальному ремонтах, виготовлення проектно-кошторисної документації, експертизи та на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування та доріг комунальної власності на території Пустомитівського району на 2019 рік.

altaltУ ході наради очільник району наголосив, що метою сьогодення є ефективне використання та освоєння коштів субвенції з бюджету всіх рівнів при проведенні капітального, поточного ремонтів об’єктів комунальної власності. У випадку ж невикористання з невияснених причин, кошти будуть направлені сільським радам, які спроможні в найкоротші строки відремонтувати об’єкти комунальної власності.
По закінченню наради головою районної державної адміністрації були надані доручення в найкоротші терміни вирішити всі питання організаційного та технологічного характеру, закінчити процедуру заключення договорів на проведення капітальних та поточних ремонтів вулиць, доріг комунальної власності та капітальний ремонт вуличного освітлення. Словом кошти, які були виділені з бюджетів всіх рівнів, необхідно освоїти в найкоротші терміни.