Нарада з питань реалізації в районі Урядової програми “Доступні ліки”
altaltСьогодні, 25 січня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів нараду з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення Зоряною Березовою, начальником юридичного відділу райдержадміністрації Надією Голець та провідним економістом комунального некомерційного підприємства Пустомитівської районної ради "Пустомитівська ЦРЛ" Зоряною Остап'як, щодо програми “Доступні ліки”, яка дає можливість кожному українцю отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки для амбулаторного лікування хворих на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та на бронхіальну астму.
altЯк зазначив очільник району, мета програми «Доступні ліки» – забезпечити кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності.
Пустомитівський район максимально долучився до виконання Урядової програми. Укладено договори з суб’єктами господарювання, які мають мережу аптечних закладів на території району. 
Під час наради було зазначено основну проблему низького отоварення рецептів – відсутність в аптеках ліків, які входять до переліку Урядової програми «Доступні ліки».
Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Ігор Степанович доручив більше інформувати населення про Урядову програму та її специфіку і забезпечити наявність в аптеках лікарських засобів, які входять до програми «Доступні ліки».