Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Чижиків Пустомитівського району

altaltНа Львівщині з грудня минулого року розпочала свою роботу Рада регіонального розвитку. Аби координувати роботу на місцях, у селах району проводяться виїзні засідання Ради. Під час них перед громадами виступають керівники органів влади, а жителі населених пунктів мають змогу обговорювати будь-які актуальні питання перспектив та економічного розвитку окремого кожного населеного пункту Пустомитівського район.

Тому, в черговий раз, 25 січня 2019 року, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович провів засідання Ради регіонального розвитку у селі Чижиків.
altaltЗахід відбувся за участі голови Підберізцівської сільської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) Коваль Василя Михайловича, заступника голови ОТГ Пухальського Миколи Павловича, сільського старости Гнатишин Світлани Степанівни, інженера з пожежно-рятувальних робіт 25 державної пожежно-рятувальної частини Кульчицького Володимира Ігоровича, керівників відділів та головних спеціалістів районної державної адміністрації та представників громадськості.
Очільник району підбив підсумки роботи за останні три роки та перспективний план розвитку даного населеного пункту на 2019-2021 роки.
altaltВін акцентував увагу на тому, що упродовж останніх років, спільно із місцевими органами виконавчої влади, проводилася цілеспрямована робота, спрямована на стабілізацію економіки та вирішення проблемних питань в усіх галузях господарського комплексу села Чижиків. Ігор Степанович ознайомив присутніх із досягненнями у соціально-економічній сфері району, зокрема у галузі будівництва, економіки, підприємництва, культури, освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Окремо було наголошено на проблемних питаннях будівництва та ремонту доріг, які знаходяться на території с. Чижиків.
altaltГолова Підберізцівської ОТГ Василь Михайлович інформував присутніх про досягнення та перспективи розвитку громади, зупинившись зокрема на всіх проведених заходах, що сприяли розвитку ОТГ від початку її створення.
Заступник голови Підберізцівської ОТГ Микола Павлович акцентував увагу на основних проблемах реформи децентралізації, зокрема впровадженні освітньої та медичної реформ.
Слід зазначити, що в рамках розроблення Перспективного плану розвитку території Пустомитівського району на 2019-2021 роки засідання районної Ради регіонального розвитку заплановано провести у всіх населених пунктах району.