Стан невиробничого та виробничого травматизму в Пустомитівському районі за 2018 рік
altПротягом 2018 року з мешканцями району трапилось 2242 нещасних випадки невиробничого характеру, в тому числі 300 випадків – з дітьми віком до 14 років. За цей час в побуті загинуло 78 жителів району. В цей період трапилось 2 групових випадки, в яких потерпіли 4 і загинуло 2 особи.
Найбільше травм люди отримали внаслідок падіння – 1659 випадків, випадкова дія неживих механічних сил – 373 випадки, вплив живих механічних сил –82 випадки, 26–випадки пов’язані з транспортом,  9- нещасні випадки спричинені жаром та гарячими речовинами, 8-напад з метою вбивства чи нанесення ушкодження, 29 - нещасні випадки, спричинені дією диму, вогню та полум’я, 20 - нещасні випадки внаслідок навмисного самоушкодження, 5 - ушкодження з невизначеними намірами, 9 - нещасні випадки пов’язані з дією природних факторів, 3 -  інші нещасні випадки із загрозою дихання, 10 – випадкові отруєння, з них 6 – отруєння внаслідок дії алкоголю, 1 - випадкове утоплення, 3 - нещасні випадки спричинені електричним струмом, випромінюваннями, температурою або тиском, 1- ускладнення внаслідок терапевтичного та хірургічного втручання. 
Серед причин смертей на першому місці є транспортні нещасні випадки – 21 потерпілий. Також до смертельних випадків призвели випадки пов’язані  з навмисним самоушкодженням – 20 чоловік, падіння – 6 чоловік, випадкові отруєння -11 чоловік, з них отруєння внаслідок дії алкоголю – 6 чоловік, нещасні випадки, спричинені дією диму, вогню та полум’я - 1 чоловік, випадкове утоплення - 1 чоловік, інші нещасні випадки із загрозою дихання – 3 чоловік, напад з метою вбивства чи нанесення ушкодження - 1 чоловік, ушкодження з невизначеними намірами - 5 чоловік, нещасні випадки пов’язані з дією природних факторів – 7 чоловік, випадкова дія неживих механічних сил - 1 чоловік, нещасні випадки спричинені жаром та гарячими речовинами – 1 чоловік.
У 2018 році на підприємствах, в установах та організаціях району за результатами спеціальних комісій з розслідування нещасних випадків на виробництві 9 випадки визнано виробничими, з них 1 смертельний і 2 випадки визнано не пов’язаними з виробництвом, з них 2 смертельних.
   
П.Кудерський, головний спеціаліст відділу праці,
персоналу та сімейної політики   УСЗН