Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Миколаїв Пустомитівського району
altaltСело Миколаїв - одне із віддалених населених пунктів Пустомитівщини. Тут проживає близько півсотні людей. У селі є школа, Народний дім, ФАП. Хоч воно й невелике, але життя тут вирує. 28 січня Рада регіонального розвитку провела у населеному пункті своє виїзне засідання. Говорили про здобутки району та плани на майбутнє, у тому числі, за розвиток с. Миколаєва та с. Підсоснів. Серед присутніх були: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович зі своїм заступником Войтовичом Володимиром Васильовичом, голова сільської ради Савчак  Іван Васильович, головний фахівець Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Волос Ігор Васильович, керівники відділів та головні спеціалісти районної державної адміністрації та представники громадськості.
altalt«У 2019 році ми плануємо виділити кошти на ремонт вуличних доріг. Також необхідно встановити енергоефективне обладнання у місцевій сільській раді та Народному домі. Враховуючи сьогоднішні ціни на опалення, ці заходи не будуть зайвими», - розпочав голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь.
За останні три роки, тут відбулося декілька змін. Здебільшого це стосується дорожнього покриття altaltсільських вулиць. Також, у населених пунктах частково вирішили питання з вуличним освітленням. Місцевим такі зміни до вподоби. Кажуть, особливо доріг чекали, бо вулицями, особливо в непогоду, можна було плисти, а не йти.
«Я живу на вул. Грушевського. Раніше там було просто жахливо. Болото, вода по коліно. Хоч рибацькі чоботи надягай. А тепер зручно. Асфальт, відразу відчуваєш, що у цивілізації», - розповідає мешканка, altaltп. Наталя.
З проблемами, хоч і борються, але їх кількість не зменшується. До сільради часто звертаються мешканці з тією чи іншою пропозицією. Здебільшого, питання стосуються доріг, заміни вікон та дверей, благоустрою прилеглих територій. На 2019 рік у влади вже є першочергові завдання.
«Нам потрібно направити усі свої зусилля районної влади та громадкості задля проведення реформ у altaltвигляді цілком конкретних речей, оскільки саме цим вимірюють ефективність роботи” - прокоментував, на закінчення, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Степанович результат проведеної зустрічі ради регіонального розвитку.