Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Гаї Пустомитівського району
altaltСело Гаї - одне із віддалених населених пунктів Пустомитівщини. Тут проживає більше півтисячі людей. У селі є школа, Народний дім, ФАП. Хоч воно й невелике, але життя тут вирує. 28 січня Рада регіонального розвитку провела у населеному пункті своє виїзне засідання. Говорили про здобутки району та плани на майбутнє, у тому числі, за розвиток с. Гаї та с. Городиславичі. Серед присутніх були: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович зі своїм заступником Войтовичом Володимиром Васильовичом, голова сільської ради Савчак  Іван Васильович, головний фахівець Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Волос Ігор Васильович, керівники відділів та головні спеціалісти районної державної адміністрації та представники громадськості.
altalt«У 2019 році ми плануємо виділити кошти на ремонт вуличних доріг, а саме: Гаї - Підсоснів. Також необхідно закінчити вуличне освітлення місцевих доріг, адже враховуючи кількість ДТП, ці заходи не будуть зайвими», - розпочав голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь.
За останні три роки, тут відбулося декілька змін. Здебільшого це стосується капітального ремонту Народного дому, перекриття даху у місцевій ЗОШ, повна заміна вікон на пластикові склопакети, ремонт altaltдорожнього покриття сільських вулиць. Також, у населеному пункті частково вирішили питання з вуличним освітленням. Місцевим такі зміни до вподоби. Кажуть, особливо доріг чекали, бо вулицями, особливо в непогоду, можна було плисти, а не йти.
«Я живу на вул. Т.Шевченка. Раніше там було просто жахливо. Болото, вода по коліно. Хоч рибацькі чоботи надягай. А тепер зручно. Асфальт, відразу відчуваєш, що у цивілізації», - розповідає мешканець, altaltп. Михайло.
З проблемами, хоч і борються, але їх кількість не зменшується. До сільради часто звертаються мешканці з тією чи іншою пропозицією. Здебільшого, питання стосуються доріг, встановлення дорожніх знаків, благоустрою дитячого майданчика та ін. На 2019 рік у влади вже є першочергові завдання.
«Нам потрібно направити усі свої зусилля районної влади та громадкості задля проведення реформ у altaltвигляді цілком конкретних речей, оскільки саме цим вимірюють ефективність роботи” - прокоментував, на закінчення, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Степанович результат проведеної зустрічі ради регіонального розвитку.