Відбулась чергова нарада щодо виконання Урядової програми “Доступні ліки”
altСьогодні, 29 січня, під головуванням голови районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича відбулась чергова нарада щодо виконання Урядової програми “Доступні ліки” на території Пустомитівського району.
В нараді взяли участь: заступники голови районної державної адміфністрації Павло Городечний і Володимир Войтович, голова комісії з реорганізації КЗ “Пустомитівська ЦРЛ” Іван Лабай та начальник управління соціального захисту населення Микола Степований.
altУрядова програма “Доступні ліки” передбачає безкоштовний або з частковою доплатою відпуск лікарських засобів під час амбулаторного лікування хворих із серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою відповідно до законодавства з квітня 2017 року. Спочатку до програми увійшло 157 найменувань лікарських засобів, згодом цей перелік було доповнено і наразі він налічує 198 торгівельних назв.
Постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2017 № 152 “Про забезпечення доступності лікарських засобів” з державного altбюджету місцевому бюджету передбачено кошти у вигляді медичної субвенції. 
Іван Михайлович проінформував про значне зростання використання коштів за урядовою програмою «Доступні ліки». А також запевнив присутніх, що кошти, які виділені під дану урядову програму будуть освоєні на 100%.
Загалом під час наради були підбиті підсумки реалізації та стан впровадження даної програми протягом звітного періоду в районі та розглянуто усі проблемні питання, які виникають в процесі виконання Програми.