Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Гринів Пустомитівського району
altaltДля формування єдиної стратегії розвитку району в рамках реформи децентралізації, розроблення Перспективного плану регіонального розвитку Пустомитівського району на 2019 – 2021 роки розпорядженням голови райдержадміністрації утворена рада регіонального розвитку до складу якої увійшли представники органів місцевого самоврядування району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій і установ району. 
altaltОсновним завданням консультативно-дорадчого органу є налагодження ефективної взаємодії та співпраці виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання моделі перспективного розвитку сільських територій в умовах децентралізації влади, вирішенні проблемних питань життєзабезпечення населених пунктів району та є по суті наміром відпрацювання «дорожньої» карти, яка дасть можливість сформувати чіткі позиції у частині розвитку територій району.
altaltСаме тому, вчора, 29 січня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Хрунь Ігор Степанович провів засідання районної Ради регіонального розвитку села Гринів за участі заступника голови райдержадміністрації Войтовича Володимира Васильовича, голови сільської ради Толопко Наталії Андріївни, місцевого депутата Пустомитівської районної ради Читайло Степана Степановича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших центральних органів виконавчої влади в районі та небайдужих жителів села.
altaltЗвертаючись до присутніх, очільник району окреслив важливі стратегічні цілі, які ставить перед собою влада району на 2019-2021 роки. Серед них – впровадження головної реформи країни – децентралізації, реалізація перспективних проектів розвитку інфраструктури району, залучення інвестицій соціальний захист місцевого населення тощо.
Також, він зазначив, що на даний час в країні склалася непроста ситуація, але ми живемо в часи altaltмасштабних реформ та перетворень і повинні йти в ногу з часом. Такі реформи як: децентралізація, реформа охорони здоров’я, реформа освіти та науки, розвиток фермерства та кооперацій, дають нам додаткову можливість для розвитку. Саме на розвитку кожної території, без винятку, із своїми перевагами і пріоритетами, наголошував Президент України під час сьомого засідання Ради регіонального розвитку 12 листопада в Києві. За дорученням Глави держави ми повинні сформувати altaltвідповідні дорожні карти з першочерговими об’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого району. Наявність перспективних планів із затвердженими проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій наших населених пунктів.
Про основні здобутки та реалізовані ініціативи за 2015-2018 роки, перелік першочергових завдань, що сприятимуть розвитку району у 2019-2021 роках, формування яких здійснено на основі оцінки тенденцій економічного і соціального розвитку району, інформувала Наталія Андріївна. У своєму виступі вона звернула увагу присутніх на яких питаннях і проблемах необхідно зосередитись при формування Перспективного плану. Свої пропозиції до Плану озвучили активні мешканці, а саме: забезпечити населення якісним електропостачанням — без перепаду напруги та запровадження дотацій на поголів'я ВРХ.
Підсумовуючи засідання, Ігор Степанович вкотре наголосив, що головним завданням даного заходу є altaltрозробити план перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, визначити алгоритм спільних дій, окреслити методи подальшої роботи. А головне – почути людей, максимально широко обговорити з ними, що для них дійсно є важливим та першочерговим. «Хочу, щоб участь у цьому процесі взяв кожен небайдужий мешканець даного села. На основі ваших пропозицій, з урахуванням думки кожного, хто долучиться до роботи, ми якісно сформуємо перспективний план розвитку с. Гринів на 2019-2021 роки altaltта, дотримуючись окреслених ним напрямків, спільно його реалізуємо. Маємо всі разом консолідуватись заради належного розвитку територій кожного населеного пункту зокрема, та району загалом”, – зазначив голова райдержадміністрації.
За підсумками засідання були прийняті відповідні доручення необхідні для послідовних кроків та своєчасного формування проекту Перспективного плану розвитку села Гринів на 2019-2021 роки.