Нарада з питань умови отримання державної дотації фізичних особам за утримання молодняку ВРХ
altСьогодні, 30 січня, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь провів нараду з директором районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ганною Дідик, начальником відділу агропромислового розвитку Ігорем Либиком, начальником управління соціального захисту населення Миколою Степованим та директором Пустомитівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимиром Томчишином.
Тема наради: «Умови отримання державної дотації фізичних особам за утримання молодняку великої рогатої худоби». На нараді altбуло детально розглянуто всі питання, які стосуються державної дотації для фізичних осіб, що утримують поголів’я ВРХ.
Дотації підлягає молодняк ВРХ, якому на дату подання документів ще не виповнилося 13 місяців. Дотується лише власний молодняк ВРХ, що народився в господарстві фізичної особи, яка подає документи на нарахування дотації та є його власником. Куплений (переміщений) молодняк ВРХ дотації не підлягає.
Перша сума дотації - 300 гривень, нараховується за молодняк, який утримується у власному господарстві від 1 до 5 місячного віку, тобто досягнув на дату подання документів повних 4 місяці. Друга сума дотації - 700 гривень, нараховується за молодняк, який утримувався у власному altгосподарстві від 5 до 9 місячного віку, тобто досягнув на дату подання документів повних 8 місяців. Третя сума дотації - 1500 гривень, нараховується за молодняк, який утримується у господарстві від 9 до 13 місячного віку, тобто досягнув на дату подання документів 12 місяців.
Після одержання дотації на молодняк ВРХ немає жодних умов чи обмежень щодо його подальшого утримання, передачі іншим особам, реалізації тощо.
Документи для нарахування дотації приймаються органами місцевого самоврядування (сільські, селищні ради) протягом року. Для отримання дотації фізичні особи подають такі документи.
         1. Копії паспортів ВРХ. У разі утримання 10 і більше голів молодняка - витяг з Єдиного державного реєстру тварин.
         2. Копію паспорта громадянина України.
         3. Копію ідентифікаційного коду особи.
         4. Довідку або договір про відкриття рахунку в банку.