Нарада щодо формування та обговорення Перспективних Планів розвитку територій на 2019-2021 роки
altВідповідно до Указу Президента України від 06.12.2018 № 412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» на території Пустомитівського району триває формування та обговорення перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки. 
Сьогодні, 30 січня, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь провів нараду за участі свого заступника Володимира Войтовича та начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі районної державної адміністрації Олени Стасюк. 
altПрисутнім було надано завдання розробити план розвитку найважливіших інфраструктурних проектів на наступні 3 роки із залученням керівників підприємств та організацій. 
Нагадуємо, що рада регіонального розвитку – це консультативно-дорадчий орган,  який створений для забезпечення взаємодії органів місцевого самоврядування з представниками промисловості, бізнесу, громадськості та  районної влади з питань впровадження реформ місцевого самоврядування і вирішення проблемних питань життєзабезпечення Пустомитівщини загалом.