Виборчий процес — розпочався!
altВідповідно до Постанови Верховної Ради України від 26 листопада  2018 року №2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю,  31 березня 2019 року. На сьогоднішній день  виборчий процес вже розпочався. Пустомитівський район відноситься до одномандатного виборчого округу №118, центр якого є місто Львів, вул. А.Вахнянина,29.
Починаючи з 23 березня на кожній виборчій дільниці будуть знаходитись попередні списки виборців з якими Ви маєте право ознайомитися і перевірити правильність внесених до них відомостей. Ви, як виборець, можете звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців до 25 березня 2019 року із заявою про уточнення попереднього списку виборців, а також про включення або виключення зі списку себе або інших осіб.  Заяви подані пізніше не розглядатимуться.
Не пізніше, як за п’ять днів до дня голосування всім виборцям району, які є зареєстровані, принесуть іменне запрошення на вибори. У цьому запрошенні Вам повідомлять про включення Вас до попереднього списку виборців, адресу дільничної виборчої комісію,а також про час і місце голосування. Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП), одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування (вдома).Тим виборцям, які не здатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки “НСП”, рішенням дільничної комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров'я надається можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Така заява разом з довідкою повинна бути надіслана поштою або передана іншими особами до дільничної комісії до 20 години 29 березня 2019.  Якщо Вас не запросили, це привід прийти самому і вияснити причину. Вас радо чекають у виборчій  дільничній комісії та ми — відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. Адреса Пустомитівського відділу ведення : м.Пустомити, вул.Грушевського, 11 (2й поверх), тел. 4-12-59, 2-04-19, 227-88-96. Приходити потрібно з оригіналом та копією паспорта.
Виборцям, які у день виборів перебуватимуть не за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово зміти місце голосування, без зміни виборчої адреси. Для цього необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання,або за місцем перебування з відповідною заявою та документами, що підтверджують необхідність такої зміни. Виборців, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування. Але знову ж таки все це можливо тільки до 25 березня, оскільки в цей день реєстр виборців починає формування уточнених списків за якими і буде проводитися голосування.
Щоб не залишитися осторонь від виборів, і щоб Ваше ім'я було вписане  у  списки виборців потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у цих списках. А це можна зробити вже сьогодні на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців”(www.drv.gov.ua) у програмному ресурсі “Особистий кабінет виборця”. Тим самим Ви внесете свій внесок в гідне проведення виборів Президента України. Ну і не забудьте, звичайно прийти проголосувати, адже результат Виборів 31 березня 2019 року  залежить лише від Вас, шановний виборцю.