Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Відники Пустомитівського району
altaltВчора, 30 січня, про основні досягнення району у 2018 році та перспективні плани на 2019-2021 роки говорили під час засідання Ради регіонального розвитку села Відники Пустомитівського району.
До складу Ради увійшли: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови Войтович Володимир Васильович, голова сільської ради Толопко Наталія Андріївна, депутат Пустомитівської районної ради Читайло Степан Степанович, головний фахівець Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Волос Ігор Васильович, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та представники громадських організацій.
Відкрив засідання Ради регіонального розвитку очільник району І.С.Хрунь.
Головними темами засідання стали питання проведення в районі ключових реформ – децентралізації, медичної та освітньої.
За його словами, одним із досягнень минулого року є завершення роботи по місцевому ФАПу. Також, у altaltalt2015-2018 роках провели поточний ремонт доріг та частково відновили вуличне освітлення у центральних вулицях даного села.
Під час засідання Ради регіонального розвитку с. Відники обговорили й перспективний план на 2019-2021 роки. Основним пріоритетним напрямком діяльності визначили капітальний ремонт місцевого Народного дому.
altaltaltПідводячи підсумок районної Ради регіонального розвитку, Ігор Степанович зазначив: "Сьогоднішня розмова була плідною і конструктивною. Кожна пропозиція та зауваження були почуті та знайдуть свою реалізацію в житті. Також ми чекаємо нові пропозиції щодо розвитку Пустомитівського району в найближчому майбутньому. Всі вони будуть розглянуті, систематизовані та включені до Стратегії розвитку нашого району на 2019 -2021 роки, а також подані для узагальнення в Стратегії розвитку Львівської області на цей період загалом".