Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Шоломинь Пустомитівського району
altaltВчора, 30 січня, про основні досягнення району у 2018 році та перспективні плани на 2019-2021 роки говорили під час засідання Ради регіонального розвитку села Шоломинь Пустомитівського району.
До складу Ради увійшли: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович, заступник голови Войтович Володимир Васильович, голова сільської ради Толопко Наталія Андріївна, депутат Пустомитівської районної ради Читайло Степан Степанович, головний фахівець Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Волос Ігор Васильович, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та представники громадських організацій.
Відкрив засідання Ради регіонального розвитку очільник району І.С.Хрунь.
Головними темами засідання стали питання проведення в районі ключових реформ – децентралізації, медичної та освітньої.
За його словами, одним із досягнень минулого року є завершення роботи по внутрішньому ремонту Народного дому. Також, у 2015-2018 роках було придбано споруди для дитячого майданчика Шоломинського ДНЗ; заміна вікон Шоломинської ЗОШ І-ІІ ст.
altaltaltПід час засідання Ради регіонального розвитку с. Шоломинь обговорили й перспективний план на 2019-2021 роки. Основними пріоритетними напрямками діяльності визначили: 
- будівництво опорної школи з ДНЗ;
- утеплення фасаду Народного дому; 
- внутрішній ремонт місцевої бібліотеки; 
altaltalt- облаштування дитячого майданчика.
Підводячи підсумок районної Ради регіонального розвитку, Ігор Степанович зазначив: "Сьогоднішня розмова була плідною і конструктивною. Кожна пропозиція та зауваження були почуті та знайдуть свою реалізацію в житті. Також ми чекаємо нові пропозиції щодо розвитку Пустомитівського району в найближчому майбутньому. Всі вони будуть розглянуті, систематизовані та включені до Стратегії розвитку нашого району на 2019 -2021 роки, а також подані для узагальнення в Стратегії розвитку Львівської області на цей період загалом".