Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Чишки Пустомитівського району
altaltВчора, 31 січня, заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович, сільський староста Фещин Наталія Вікторівна, секретар Давидівської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) Кухарський Ігор Ярославович, генеральний директор “Центру легеневого здоров'я” (головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров'я ЛОДА з фтизіатрії) Рак Любомир Михайлович, інженер з пожежно-рятувальних робіт 25 державної пожежно-рятувальної частини Кульчицький Володимир Ігорович, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та активні громадські діячі взяли участь у засіданні Ради регіонального розвитку с. Чишки.
altaltДане публічне засідання консультативно-дорадчого органу відбулося у приміщенні Чишківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вул. Шевченка, 116). Відкриваючи засідання Заступник голови Володимир Васильович підкреслив, що у грудні минулого року в Києві відбулося засідання Ради регіонального розвитку за участі керівництва країни, на якому відбулося обговорення глобальних інфраструктурних проектів і планів розвитку України.
altalt«Президент Петро Порошенко доручив головам обласних та районних державних адміністрацій завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити і прийняти їх на рівні громад. Саме тому, сьогодні ми маємо чудову нагоду обговорити перспективні плани розвитку нашого Пустомитівського району на найближчі три роки», - зосередив увагу присутніх В.В.Войтович.
altaltОкрім того, він окреслив важливі стратегічні цілі, які ставить перед собою влада району на 2019-2021 роки. Серед них – енергоефективність комунальних закладів і благоустрій територій, ремонт дорожнього покриття, залучення інвестицій, впровадження перспективних проектів розвитку інфраструктури населених пунктів району, впровадження головної реформи країни – децентралізації.
Для аналізу стартової ситуації з урахуванням специфіки кожної галузі району, кожного його населеного altaltпункту до слова запросили сільського старосту Н.В.Фещин, яка презентувала присутнім основні здобутки та реалізовані ініціативи за 2014-2018 роки. Також, Наталія Вікторівна окреслила перелік першочергових завдань, що сприятимуть розвитку с.Чишки у 2019-2021 роках, а саме: 
- завершення ремонтів дорожнього покриття;
- оснащення місцевого каналізування;
altalt- будівництво кільцевої розв'язки на дорозі при в'їзді у село;
- налагодження місцевої електромережі;
- завершення добудови до місцевої ЗОШ І-ІІ ст.
За підсумками засідання були прийняті відповідні доручення необхідні для послідовних кроків та своєчасного формування проекту Перспективного плану розвитку села Чишки на 2019-2021 роки.