Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Дмитровичі Пустомитівського району

altaltВчора, 1 лютого, в селі Дмитровичі, в приміщенні ЗОШ І ступеня, під головуванням очільника Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича пройшло засідання ради регіонального розвитку населеного пункту.
В заході взяли участь: сільський староста Марійко Михайло Степанович, секретар Давидівської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) Кухарський Ігор Ярославович, депутат Давидівської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Макогін Мирослав Володимирович, головний фахівець Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Волос Ігор Васильович, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та активні громадські діячі.

Під час засідання обговорювались шляхи розв’язання проблемних питань у реалізації реформ в районі, а також визначались пріоритетні завдання для місцевих органів виконавчої влади та самоврядування. «Важливо, щоб перспективний план не став черговим «прожектом». У найближчі 3 роки мусимо створити нову соціальну інфраструктуру і забезпечити нову якість життя» – наголосив Ігор Степанович у своїй промові.
Окрім того, на засіданні Ради Регіонального розвитку с. Дмитровичі, підіймались питання:
- повна заміна електромереж;
altalt- освітлення доріг (кінцеві вулиці села);
- відсутність (через закриття) місцевого ФАПу;
- залучення наглядацьких органів задля безпеки жителів від крадіжок та хуліганства;
- неспроможність подання показників світла (не відповідають на дзвінки);
- відсутність інформаційної дошки.
altaltОсновними пріоритетними напрямами розвитку даного населеного пункту на найближчий час було визначено:
- капітальний ремонт і часткова реконструкція місцевого Народного дому;
- облаштування дитячого майданчика;
- продовження (завершення) будівництва доріг загального місцевого значення;
- створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій.
altaltЗ метою реалізації цих пріоритетів та бачення горизонтів реформ, що здійснюються, учасникам наради було поставлено задачу розробити перспективний план розвитку на 2019-2021 роки, який буде базуватися на відповідних планах місцевої громади.
«Ми повинні почути кожного вчителя, лікаря, інженера, аби звучав голос того, хто потребує соціальної допомоги, як і того, хто надає та створює бюджет для відповідного регіону, області, села чи селища. Водночас нам важливо почути і підприємців, які в цей нелегкий час справно платять податки, допомагають волонтерам, українському воїну та зацікавлені аби в нашому районі був порядок, був захист прав і свобод громадянина, верховенства права» – підкреслив очільник району.