Відбулась зустріч регіонального розвитку с. Старе Село Пустомитівського району

altaltВчора, 1 лютого, в селі Старе Село, в приміщенні Народного дому №1 (вул. Львівська, 19), під головуванням очільника Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича пройшло засідання ради регіонального розвитку населеного пункту.
В заході взяли участь: заступник голови Львівської державної адміністрації Филипів Роман Степанович, сільський голова Сухарина Андрій Теодорович, депутат Львівської обласної ради Васьків Роман Ігорович, головний фахівець Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Волос Ігор Васильович, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та активні громадські діячі.

altaltПід час засідання обговорювались шляхи розв’язання проблемних питань у реалізації реформ в районі, а також визначались пріоритетні завдання для місцевих органів виконавчої влади та самоврядування. «Важливо, щоб перспективний план не став черговим «прожектом». У найближчі 3 роки мусимо створити нову соціальну інфраструктуру і забезпечити нову якість життя» – наголосив Ігор Степанович у своїй промові.
Окрім того, на засіданні Ради Регіонального розвитку с. Старе Село, підіймались питання:
altalt- ремонт шкільного автобуса;
- застаріле опалення в місцевій ЗОШ;
- несправні очисні споруди у селі;
- добудова дитячого ДНЗ;
- заміна (ремонт) електромереж.
altaltОсновними пріоритетними напрямами розвитку даного населеного пункту на найближчий час було визначено:
- заміна даху та утеплення фасаду місцевої ЗОШ;
- встановлення сонячних батарей на даху місцевої ЗОШ;
- освітлення місцевих доріг (18 км);
- облаштування під музей Старосільського місцевого замку;
altalt- створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій.
З метою реалізації цих пріоритетів та бачення горизонтів реформ, що здійснюються, учасникам наради було поставлено задачу розробити перспективний план розвитку на 2019-2021 роки, який буде базуватися на відповідних планах місцевої громади.
«Ми повинні почути кожного вчителя, лікаря, інженера, аби звучав голос того, хто потребує соціальної допомоги, як і того, хто надає та створює бюджет для відповідного регіону, області, села чи селища. Водночас нам важливо почути і підприємців, які в цей нелегкий час справно платять податки, допомагають волонтерам, українському воїну та зацікавлені аби в нашому районі був порядок, був захист прав і свобод громадянина, верховенства права» – підкреслив очільник району.