Нарада керівників структурних підрозділів РДА щодо дотримання трудової дисципліни
altСьогодні, 4 лютого, голова Пустомитівської райдержадміністрацій Ігор Хрунь провів нараду з керівниками структурних підрозділів та спеціалістами з питань управління персоналом райдержадміністрації стосовно дотримання трудової дисципліни. 
Серед присутніх були: перший заступник голови Павло Городечний, начальник відділу організаційної роботи та нагород Оксана Шилич, начальник відділу управління персоналом Катерина Мота та начальник відділу освіти райдержадміністрацій Тетяна Стахів.
Катерина Михайлівна повідомила, що з 01 січня 2019 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання altфункцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік. Державним службовцям необхідно до 01 квітня подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство. Звернула увагу і на ключові показники результативності, ефективності та якості службової діяльності державного службовця за 2018 рік.