Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Будьків Пустомитівського району
altaltВчора, 4 лютого, в с. Будьків (Народний дім, вул. Підгірна, 195А), відбулося чергове засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району за участю голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича та його заступника Войтовича Володимира Васильовича, голови Пустомитівської районної ради Гички Галини Григорівни, голови Старосільської сільської ради Сухарина Андрія Теодоровича, інженера з пожежно-рятувальних робіт 25 державної пожежно-рятувальної частини Кульчицького Володимира Ігоровича, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації та громадськості села.
Рада регіонального розвитку при районній державній адміністрації була утворена з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, вирішення проблемних питань життєзабезпечення населених пунктів і району загалом.
altaltГоловними темами обговорення стали питання проведення в районі ключових реформ, зокрема медичної та освітньої, створення привабливого інвестиційного середовища для розвитку підприємництва в районі та питання децентралізації.
Засідання відкрив очільник району Ігор Степанович.
“Сьогоднішнє зібрання є наміром відпрацювати дорожню карту, яка дасть можливість сформувати чіткі altaltпозиції у частині розвитку територій Пустомитівського району , – наголосив він.
Про зроблене в селі за останні три роки присутніх інформував сільський голова Андрій Теодорович. Старосільський сільський голова мав про що доповідати, адже протягом звітного періоду сільській раді за підтримки районної влади та активу села вдалося зробити чимало. Лише протягом 2015-2018 роки реалізовано декілька масштабних проектів. Це, насамперед, — реконструкція та капітальний ремонт altaltмісцевого ФАПу та побудова дороги з автобусною зупинкою.
На 2019-2021 роки планується:
- капітальний ремонт Народного дому;
- ремонт комунальних доріг місцевого значення;
- встановлення вуличного освітлення.
altaltСеред проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема: 
- закінчення будівництва комунальної дороги (близько 1 км) до місцевого стадіону;
- реалізація проектів для молоді (тренажерний майданчик на території ЗОШ);
- заміна аварійних електроопор;
- виділення коштів на церкву, котра є пам'яткою архітектури;
altalt- розпаювання земель;
- надання одноразового (щомісячного) візиту лікаря у село для обстеження людей;
-  вуличне освітлення;
- розвиток “зеленого туризму”.
Завершуючи засідання, голова районної державної адміністрації Ігор Хрунь, наголосив учасникам altaltзібрання на основних пріоритетах діяльності районної влади, а саме: будівництво сільських амбулаторій, капітальний ремонт доріг, будівництво шкіл і садочків, а також реалізація будівництв спортивних майданчиків зі штучним покриттям.
Засідання Рад регіонального розвитку населених пунктів Пустомитівщини продовжується. І сьогодні відбудеться Рада регіонального розвитку с. Черепин (16:00 год., Народний дім) та с. Пасіки-Зубрицькі (17:30 год., Народний дім).