Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Черепин Пустомитівського району
altaltВчора, 5 лютого, під керівництвом голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича відбулося засідання ради регіонального розвитку с. Черепин. 
У важливому заході взяли участь: заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович, голова Давидівської сільської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) Керницький Володимир Михайлович, головний фахівець Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Волос Ігор Васильович, очільники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та активні громадські діячі. 
altaltОсновним питанням, винесеним на розгляд, було формування перспективного плану розвитку Пустомитівського району на 2019-2021 роки.
Очільник району Ігор Степанович говорив про формування перспективного плану розвитку Пустомитівщини на 2019-2021 роки, стан виконання місцевих бюджетів. Крім того, він підсумував попередньо проведену роботу із впровадження інвестиційних проектів, використання коштів. Також, altaltголова РДА акцентував увагу і на об’єктах, на які виділялися кошти з обласного бюджету (фінансування чи співфінансування), а також дорожнього фонду на ремонти доріг як районного, так і обласного значення, поданні та розробленні проектів тощо. Звернув увагу на важливісті створення дорожньої карти розвитку району в цілому, до якої повинні увійти пропозиції від кожної сільської та селищної рад району. Адже перспективний план розвитку Пустомитівського району на 2019-2021 роки допоможе altaltвизначити і реалізувати нагальні і середньострокові пріоритети та стимулювати громади.
Саме тому, головними темами засідання стали питання проведення в районі ключових реформ – децентралізації, медичної та освітньої.
Одними із досягнень минулого року даного села є:
- ремонтно-реставраційні роботи пам'ятки архітектури національного значення — дерев'янної церкви altaltСтрітення Господнього 1757 р.;
- капітальний ремонт місцевого Народного дому спільно з ФАПом (одне приміщення);
- облаштування дитячого майданчика біля Будинку культури;
- будівництво дорожнього покриття по сільських вулицях. 
Під час засідання Ради регіонального розвитку с. Черепин обговорили й перспективний план на alt2019-alt2021 роки. Основними пріоритетними напрямками діяльності визначили: 
- освітлення вуличних доріг;
- спорудження спортивного майданчика зі штучним покриттям;
- закриття ФАПу, адже буде придбаний автомобіль швидкої допомоги для сполучення в місцеву амбулаторію ОТГ.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
- закінчення будівництва дорожнього покриття комунального значення від місцевої церкви;
- облаштування тротуарів;
- проведення водопровідних мереж до села;
- незадоволення мешканців щодо закриття ФАПу — просьба у наданні місцевого фельшера;
- вкінці села утворили сміттєзвалище — незаконно!;
altalt- облаштування відбійників при поворотах на дорозі;
- заборонити проживаючим приватизувати місцеву плебанію. 
Підводячи підсумок Ради регіонального розвитку, Ігор Степанович зазначив: "Сьогоднішня розмова була плідною і конструктивною. Кожна пропозиція та зауваження були почуті та знайдуть свою реалізацію в житті. Також ми чекаємо нові пропозиції щодо розвитку Пустомитівського району в найближчому майбутньому. Всі вони будуть розглянуті, систематизовані та включені до Стратегії розвитку нашого району на 2019 -2021 роки, а також подані для узагальнення в Стратегії розвитку Львівської області на цей період загалом".