Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Пасіки-Зубрицькі та с. Горішній Пустомитівського району
altaltВчора, 5 лютого, під керівництвом голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича відбулося засідання ради регіонального розвитку с. Пасіки-Зубрицькі (приміщення Народного дому с. Пасіки-Зубрицькі). 
У важливому заході взяли участь: заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович, голова Давидівської сільської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) Керницький Володимир Михайлович, сільський староста Бубенчик Ігор Євгенійович, головний фахівець Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Волос Ігор Васильович, очільники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та активні громадські діячі. 
Основним питанням, винесеним на розгляд, було формування перспективного плану розвитку Пустомитівського району на 2019-2021 роки.
Очільник району Ігор Степанович говорив про формування перспективного плану розвитку Пустомитівщини на 2019-2021 роки, altaltстан виконання місцевих бюджетів. Крім того, він підсумував попередньо проведену роботу із впровадження інвестиційних проектів, використання коштів. Також, голова РДА акцентував увагу і на об’єктах, на які виділялися кошти з обласного бюджету (фінансування чи співфінансування), а також дорожнього фонду на ремонти доріг як районного, так і обласного значення, поданні та розробленні проектів тощо. Звернув увагу на важливісті створення дорожньої карти розвитку району в цілому, до altaltякої повинні увійти пропозиції від кожної сільської та селищної рад району. Адже перспективний план розвитку Пустомитівського району на 2019-2021 роки допоможе визначити і реалізувати нагальні і середньострокові пріоритети та стимулювати громади.
Саме тому, головними темами засідання стали питання проведення в районі ключових реформ – децентралізації, медичної та освітньої.
altaltОдними із досягнень минулого року даних сіл є:
- капітальний ремонт Народного дому;
- будівництво вуличного освітлення та відеоспостереження із застосуванням енергозберігаючих технологій в с. Горішній;
- будівництво загальноосвітньої школи в с. Пасіки-Зубрицькі;
altalt- будівництво системи зовнішнього водопостачання;
- будівництво водопровідних мереж;
- будівництво дитячого дошкільного навчального закладу (ДНЗ) на 75 місць (вул. Л. Українки). 
Під час засідання Ради регіонального розвитку населених пунктів обговорили й перспективний план на 2019-2021 роки. Основними пріоритетними напрямками діяльності визначили: 
altalt- проведення каналізаційних мереж зі сторони Сихова;
- будівництво місцевої амбулаторії — придбаний уже автомобіль швидкої допомоги;
- будівництво ЗОШ;
- обмеження при в'їзді у село — облаштування шлаугбаунтів та відеофіксація зі сторони Сихова (вантажні автомобілі руйнують дорожнє покриття);
altalt- облаштування громадського простору біля дитячого садочка.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
- неякісне постачання електроенергії (заміна лінії електромережі) — частий перепад напруги;
- на подвір'ї у мешканки розташований аварійний стовп, що може впасти на газовий редуктор;
- на кільцевій дорозі в нічний час відсутнє освітлення доріг;
altalt- місцева прописка громадян (не всі жителі населеного пункту прописані там, де проживають фактично);
- надання автобуса для сполучення зі селом Горішній.   
Підводячи підсумок Ради регіонального розвитку, Ігор Степанович зазначив: "Сьогоднішня розмова була плідною і конструктивною. Кожна пропозиція та зауваження були почуті та знайдуть свою реалізацію в житті. Також ми чекаємо нові пропозиції щодо розвитку Пустомитівського району в найближчому майбутньому. Всі вони будуть розглянуті, систематизовані та включені до Стратегії розвитку нашого району на 2019 -2021 роки, а також подані для узагальнення в Стратегії розвитку Львівської області на цей період загалом".