Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Зубра Пустомитівського району
altaltВчора, 6 лютого, в залі Народного дому (вул. Івана Франка, 6Б) відбулося засідання Ради регіонального розвитку села Зубра на якій розглядалося питання формування перспективного плану розвитку Пустомитівського району на 2019-2021 роки. 
В роботі засідання взяли участь: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович зі своїм заступником Войтовичем Володимиром Васильовичем, голова Солонківської сільської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) Ткачук Віталій Васильович, Зубрянський сільський староста Бучок Андрій Степанович, головний інспектор Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Куртяк Павло Іванович, очільники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та активні громадські діячі.
Відкрили засідання очільник району Ігор Хрунь та голова Солонківської ОТГ Віталій Ткачук.
Зокрема, Ігор Степанович зазначив, що: «Сьогодні ми зібралися в такому колі  для тісної співпраці із підготовки перспективного altaltплану розвитку Пустомитівського району на найближчі три роки та кожного населеного пункту зокрема. Ключова мета зустрічі – вдосконалення конструктивного діалогу між владою, громадськістю та місцевим самоврядуванням і на основі цього вироблення перспективного плану розвитку району. Саме на розвитку кожної території, без винятку, із своїми перевагами і пріоритетами, наголошував Президент України Петро Порошенко під час сьомого засідання Ради регіонального розвитку 12 листопада altaltминулого року в м. Києві. За дорученням глави держави ми повинні сформувати відповідні дорожні карти з першочерговими об’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого району. Наявність перспективних планів із затвердженими громадами проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій наших населених пунктів.»
Голова районної державної адміністрації також наголосив: «Кожен сільський голова має зібрати актив, altaltвиконком та депутатів і визначити пріоритети для свого населеного пункту, врахувавши при цьому, що реформи розраховані не на один день. Тому маємо спрацювати так, щоб наші дії були максимально ефективними, а перспективні плани розвитку дали можливість вирішити важливі для людей питання.
Далі з інформацією про перспективи розвитку економічного потенціалу даного села виступив Віталій Васильович, а саме:
altalt- закінчення будівництва місцевої ЗОШ на 150 місць;
- спорудження очисних споруд для села;
- чистка русла річки “Зубра”.
Присутні також ознайомилися із основними проектами, котрі вдалося реалізувати за останні роки, це:
- реконструйовано спортивний майданчик зі штучним покриттям на вул. Івана Франка;
altalt- проведено поточний ремонт дороги на вул. Шкільна, вул. Хмельницького, вул. Ів. Франка;
- встановлено дитячі майданчики на вул. Сагайдачного, вул. Хмельницького та вул. Сковороди;
- монтаж лінії вуличного освітлення на вул. Сагайдачного, вул. Л. Українки та міжквартального проїзду між ними.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема: 
altalt- неякісне постачання електроенергії — частий перепад напруги;
- завищена вартість за автобусне перевезення;
- укомплектація дитячого спортивного майданчика, зокрема тренерами.
Наприкінці засідання Ігор Степанович зауважив, що втілені в життя чимало важливих проектів. Проте перед нами є ще багато завдань. Адже на кожній території є над чим працювати. Тож покроково ми altaltбудемо займатися найболючішими та пріоритетними проблемами, розв’язання яких принесе найбільшу користь для суспільства. Найважливіше, що ми з вами просто сьогодні можемо зробити, - об’єднати наші зусилля та разом взятися за втілення поставлених завдань.