Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Кротошин Пустомитівського району
altaltВчора, 6 лютого, в залі Народного дому (вул. Княгині Ольги, 50А) відбулося засідання Ради регіонального розвитку села Кротошин на якій розглядалося питання формування перспективного плану розвитку Пустомитівського району на 2019-2021 роки. 
В роботі засідання взяли участь: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович зі своїм заступником Войтовичем Володимиром Васильовичем, Кротошинський сільський староста Дробенко Григорій Олексійович, головний інспектор Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Куртяк Павло Іванович, очільники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та активні громадські діячі.
Відкрили засідання очільник району Ігор Хрунь та староста села Григорій Дробенко.
Зокрема, Ігор Степанович зазначив, що: «Сьогодні ми зібралися в такому колі  для тісної співпраці із підготовки перспективного плану розвитку Пустомитівського району на найближчі три роки та кожного населеного пункту зокрема. Ключова мета зустрічі – altaltвдосконалення конструктивного діалогу між владою, громадськістю та місцевим самоврядуванням і на основі цього вироблення перспективного плану розвитку району. Саме на розвитку кожної території, без винятку, із своїми перевагами і пріоритетами, наголошував Президент України Петро Порошенко під час сьомого засідання Ради регіонального розвитку 12 листопада минулого року в м. Києві. За дорученням глави держави ми повинні сформувати відповідні дорожні карти з першочерговими altaltоб’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого району. Наявність перспективних планів із затвердженими громадами проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій наших населених пунктів.»
Голова районної державної адміністрації також наголосив: «Кожен сільський голова має зібрати актив, виконком та депутатів і визначити пріоритети для свого населеного пункту, врахувавши при цьому, що altaltреформи розраховані не на один день. Тому маємо спрацювати так, щоб наші дії були максимально ефективними, а перспективні плани розвитку дали можливість вирішити важливі для людей питання.
Далі з інформацією про перспективи розвитку економічного потенціалу даного села виступив Григорій Олексійович, а саме:
- спорудження спортивного майданчика;
altalt- благоустрій (укультурення) площадки біля місцевої каплички;
- закінчення будівництва місцевої ЗОШ;
- ремонт доріг загального комунального значення.
Присутні також ознайомилися із основними проектами, котрі вже вдалося реалізувати за останні роки, це:
altalt- будівництво (коробки) та утеплення фасаду ЗОШ;
- поточний ремонт доріг місцевого значення;
- оснащення автобусних зупинок та облаштування ними мережею Wi-Fi.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема: 
- дата відкриття корпусу місцевої ЗОШ;
altalt- ремонт дороги від церкви в с. Жирівка до сільської ради (колишньої) с. Кротошин;
- аварійні стовпи електромереж — люди пишуть скарги ще з 2014 року;
- маршрут Львів-Кротошин — завищена вартість за автобусне перевезення. 
Наприкінці засідання Ігор Степанович зауважив, що втілені в життя чимало важливих проектів. Проте перед нами є ще багато завдань. Адже на кожній території є над чим працювати. Тож покроково ми altaltбудемо займатися найболючішими та пріоритетними проблемами, розв’язання яких принесе найбільшу користь для суспільства. Найважливіше, що ми з вами просто сьогодні можемо зробити, - об’єднати наші зусилля та разом взятися за втілення поставлених завдань.