Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с.Вовків та с. Кугаїв Пустомитівського району

altaltВчора, 8 лютого, в Пустомитівському районі відбулось чергове виїзне засідання Ради регіонального розвитку с. Вовків та с. Кугаїв. Раніше такі засідання були проведенні і в інших населених пунктах Пустомитівщини, зокрема: Зубра, Кротошин, Жирівка, Милятичі та ін.
Засідання відбулось за участі голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича, його заступника Войтовича Володимира Васильовича, Вовківського сільського старости Ільницького Василя Ярославовича, провідного фахівця Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Гев'яка Дениса Володимировича, представників Львівської обласної та Пустомитівської районної рад, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації та активних мешканців села. Учасники Ради регіонального розвитку були зосереджені на двох основних питаннях: підсумках децентралізації в районі та формування перспективного плану розвитку даного населеного пункту на найближчі роки.

Першим виступив очільник району Ігор Степанович. Він розповів про основні сфери діяльності в районі, залучення коштів, в тому числі й приватних.
Наступним виступив староста округу Василь Ярославович. Він розповів про основні здобутки громади, зокрема:
- капітальний ремонт АЗПСМ в с. Вовків;
altalt- реконструкція ФАПу в с. Кугаїв;
- капітальний ремонт вулиць (від пам’ятника до ферми) в с. Вовків.
Окрім іншого, було озвучено також і план розвитку громади на найближчі роки. Це, в першу чергу:
- капітальний ремонт (реконструкція) Народного дому;
- встановлення дитячого майданчика;
altalt- завершення робіт дорожнього покриття місцевого значення.
Заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Володимир Васильович також розповів про механізм контролю використання бюджетних коштів.
В свою чергу, громада села озвучили свої проблемні питання, а саме:
- відсутнє освітлення вуличних доріг;
- встановлення відбійників на основному повороті місцевої дороги;
- ремонт Народного дому в селі Кугаїв, а саме – потреба у робочій бригаді, адже усі будівельні матеріали будуть виділені із Благодійного фонду братів Дубневичів;
altalt- вивіз твердих побутових відходів (ТПВ);
- облаштування площадки для автомобілів на території місцевої амбулаторії;
- початок ремонтних робіт Народного дому с. Вовків;
- відсутність дорожніх розміток на автошляху.
Завершилось виїзне засідання Ради регіонального розвитку в с. Вовків після виступу голови Пустомитівської районної державної altaltадміністрації Хрунь Ігоря Степановича, котрий подякував присутнім за плідну співпрацю та небайдужість щодо впровадження реформ усіх галузей, що дає можливість продовжувати розвивати цей напрямок.