Відбулась щотижнева апаратна нарада
altaltСьогодні, 11 лютого, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів щотижневу апаратну нараду за участю голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, заступників голови райдержадміністрації Павла Городечного та Володимира Войтовича, заступника голови районної ради  Івана Мудрого , керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
altaltВідкриваючи нараду очільник району Ігор Степанович привітав з прийдешнім днем народженням голову фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Романа Карбівника, відзначивши сумлінну та ефективну організаторську роботу керівника.
Опісля, окремо голова райдержадміністрації  зупинився   та  провів детальний аналіз роботи кожного структурного підрозділу. А по завершенню апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.