Відбулась нарада щодо фінансування у 2019 році дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів району
altСьогодні, 11 лютого, голова райдержадміністрації Ігор Хрунь провів нараду щодо фінансування у 2019 році дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Пустомитівського району.
У нараді взяли участь: начальник фінансового управління райдержадміністрації Любомир Максим та начальник управління державної казначейської служби України у Пустомитівському району Руслана Ярмола.
На нараді було обговорено питання щодо покращення матеріально-технічної бази закладів освіти району, проведення ремонтів не altза «благодійні» батьківські кошти, а за кошти районного та місцевих бюджетів.
В ході обговорення питань, Любомир Ярославович вніс пропозицію, що при розрахунку коштів на фінансування навчальних закладів району потрібно враховувати не лише кількість учнів які навчаються в закладі, а й площу даного закладу.
Також на нараді було обговорено питання розподілу коштів в загальноосвітніх навчальних закладах району за умови розподілу Кабінетом Міністрів України освітньої субвенції.
За результатом розгляду питань, очільником району Ігорем Степановичем було надано ряд доручень щодо вирішення даних питань на належному рівні.