Відбулося засідання комісії з питань справ альтернативної служби
altaltСьогодні, 11 лютого, під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юрія Четирбука, відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби при Пустомитівській райдержадміністрації.
У ході засідання розглянуто заяви громадян, релігійні переконання яких не дозволяють користуватися зброєю,  щодо надання їм дозволу на проходження альтернативної (невійськової) служби, як це передбачено Законом України «Про альтернативну (невійськову) службу”.
altaltЗа результатами розгляду, оформлятимуться відповідні документи про надання дозволу на проходження альтернативної (невійськової) служби 3 громадянам Пустомитівського району.
Нагадаємо, альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Право на проходження зазначеної служби мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і  вони належать до діючих, відповідно чинного законодавства релігійних організацій, віровчення яких не дозволяє користуватися зброєю.