Відбулась зустріч Ради регіонального розвитку с. Товщів Пустомитівського району
altaltaltВчора, 11 лютого, у селі Товщів відбулося чергове засіданні ради регіонального розвитку району, під час якого було наголошено, що метою обговорення та формування пропозицій до Перспективного плану регіонального розвитку на 2019-2021 р.р. Пустомитівського району, райдержадміністрацією сформовано графік проведення таких зустрічей членами ради із громадами населених пунктів району.
У засіданні взяли участь: голова Пустомитівської райдержадміністрації Хрунь Ігор Степанович зі своїм заступником Войтовичем Володимиром Васильовичем,  Вовківській сільський голова Ільницький Василь Ярославович, представники органів місцевого самоврядування району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій і установ району, активні громадські діячі.
«На сьогодні першочерговим завданням влади є донесення інформації про найбільш важливі об’єкти жителям району. Це необхідно altaltaltдля того, щоб почути пропозиції та максимально врахувати думку кожного, адже тільки за участю та за підтримки громадськості можна ефективно впроваджувати всі ініціативи щодо будівництва та капітального ремонту об’єктів соціальної сфери», – зазначив очільник району Ігор Степанович.
Про основні здобутки та реалізовані ініціативи за 2015-2018 роки, перелік altaltaltпершочергових завдань, що сприятимуть розвитку району у 2019-2021 роках, формування яких здійснено на основі оцінки тенденцій економічного і соціального розвитку району, інформував Василь Ярославович. У своєму виступі він звернув увагу присутніх на яких питаннях і проблемах необхідно зосередитись при формування Перспективного плану. 
altaltaltВ свою чергу, пропозиції та проблеми щодо Плану розвитку озвучили активні мешканці, а саме: 
- ремонт дорожнього покриття місцевого значення (від центральної дороги до хреста);
- капітальний ремонт Народного дому;
altaltalt- часте відключення електроенергії;
- незаконне ведення бізнесу дрібного фермерського господарства, яке займається вирощуванням свиней;
- відсутність продуктового магазину у даному населеному пункті;
- великогабаритні машини нищать дорожнє покриття;
- заміна трансформатора по електроенергії;
- об'єднання села в Солонківську об'єднану територіальну громаду (ОТГ).
“Запропонований План не є остаточним, проте, резюмуючи, хочу наголосити – робота не зупиняється. Довіру, яку мені надала громада, обов’язково виправдаю",- акцентував, підбиваючи підсумки засідання, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь.