На нараді у голови райдержадміністрації обговорили підсумки виконання бюджетів району за січень 2019 року
altПро підсумки виконання державного та місцевих бюджетів району у січні місяці 2019 року та завдання з наповнення бюджету у лютому-березні поточного року говорили на нараді. Серед присутніх були голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь та його заступники Павло Городечний і Володимир Войтович та начальник фінансового управління Любомир Максим. 
Зокрема, учасниками наради було проаналізовано хід виконання місцевих бюджетів, оплату захищених статей видатків, виплати заробітної плати та пенсій. 
altТакож, Ігор Степанович наголосив на необхідності активізувати роботу по розширенню бази оподаткування, залученню нових інвестицій та продовжувати співпрацю з платниками податків на місцях. Зі свого боку очільник району пообіцяв всебічну підтримку щодо розвитку бізнес-ініціатив та покращення інвестиційного клімату на території Пустомитівського району. 
За результатами розгляду бюджетного питання голова райдержадміністрації Ігор Хрунь дав окремі доручення начальникові управління фінансів райдержадміністрації Любомиру Ярославовичу, а саме:
- на черговій запланованій нараді проінформувати сільських та селищних голів щодо кількості запланованих і використаних коштів резервного фонду сільськими та селищними бюджетами у 2018 році та про суму запланованих коштів резервного фонду в сільських та селищних бюджетах на 2019 рік.