Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Раковець Пустомитівського району
altaltВчора, 12 лютого, у залі адмінбудівлі сільської ради села Раковець, під  головуванням голови районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича відбулося засідання Ради регіонального розвитку с. Раковець Пустомитівського району.
Участь у зібранні також взяли -  заступник голови районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович, голова Солонківської сільської ради об'єднаної тероторіальної громади Ткачук Віталій Васильович, староста Раковецького старостинського округу Солига Віктор Васильович, головний інспектор Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Куртяк Павло Іванович, очільники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та активні громадські діячі. 
На порядок денний ради виносилось питання: «Про формування перспективного плану розвитку даного населеного пункту на 2019-2021роки».
Насамперед очільник району Ігор Степанович проінформував про виконання робіт соціально-економічного розвитку altaltПустомитівського району за попередні роки - 2015 -2018 рр та план розвитку на 2019-2021роки.
Наголосив, що починаючи із 2015 року в районні інтенсивно здійснювалися ремонти автомобільних доріг. Для цього залучалися кошти з різних джерел фінансування, в тому числі значна частина коштів місцевих бюджетів була спрямована на ці цілі. Акцент звичайно ж робився на здійснення капітальних ремонтів, які щороку впродовж 2015-2018 років здійснювалися на окремих ділянках майже в кожному населеному пункті. 
altalt“Ми прекрасно розуміємо, що відремонтовані дороги - це і розвиток економіки району, залучення інвестицій, і покращення життя наших громадян. Тому в наступних роках важливий акцент буде приділено покращенню інфраструктури доріг району” - наголосив голова І.С. Хрунь.
Далі з інформацією щодо основних проектів, котрі вдалося реалізувати за останні роки у даному населеному пункті, виступив Віталій Васильович, а саме:
- поточний ремонт санвузолів та самого приміщення Раковецької ЗОШ;
- заміна дверей у Раковецькій ЗОШ;
altalt- капітальний ремонт (створення НВК І ступеня) в с. Раковець;
- розроблено документацію на зміну меж сіл Раковець та Новосілки.
Упродовж 2019-2021 роки планується:
- капремонт дороги до місцевого кладовища;
- реконструкцію і монтаж лінії вуличного освітлення.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
altalt- інформування населення щодо агрорекреаційного кластеру туристичного спрямування «ГорбоГори»;
- неякісне постачання електроенергії;
- потреба у тротуарній доріжці;
- чи планується чистка русла річки Зубра?;
- відсутність освітлення доріг місцевого значення;
altalt- хто відповідає за зріз старих та сухих тополь при дорозі?;
- немає пішого переходу на основній дорозі;
- потреба у патрульній поліції на основній дорозі, бо автомобілі на великій швидкості збивають насмерть тварин;
- чи можна обмежити рух транспорту у селі Новосілки на вихідні дні (особливо у літній період) — облаштування спеціальної зупинки для автомобілів;
altalt
Як наголосив очільник району Ігор Хрунь в наступних роках будуть продовжені роботи на тих об'єктах, де вони вже розпочаті. Відтак звернувся до голів місцевих рад  контролювати хід виконання робіт та використання коштів на місцях.
Відтак присутні на засіданні Ради зосередили увагу на формуванні Плану перспективного розвитку Пустомитівщини на 2019-2021 роки та надали свої зауваження і пропозиції щодо вирішення важливих питань розвитку села Раковець Пустомитівського району.