Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Хоросно Пустомитівського району
altaltaltВчора, 12 лютого, у залі Хороснянського НВК І-ІІ ст. (вул. Шкільна, 32А), під  головуванням голови районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича відбулося засідання Ради регіонального розвитку с. Хоросно Пустомитівського району.
Участь у зібранні також взяли -  заступник голови районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович, голова Солонківської сільської ради об'єднаної тероторіальної громади Ткачук Віталій Васильович, староста Раковецького старостинського округу Солига Віктор Васильович, головний інспектор Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Куртяк Павло Іванович, очільники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та активні громадські діячі. 
На порядок денний ради виносилось питання: «Про формування перспективного плану розвитку даного населеного пункту на 2019-2021роки».
altaltНасамперед очільник району Ігор Степанович проінформував про виконання робіт соціально-економічного розвитку Пустомитівського району за попередні роки - 2015 -2018 рр та план розвитку на 2019-2021роки.
Наголосив, що починаючи із 2015 року в районні інтенсивно здійснювалися ремонти автомобільних доріг. Для цього залучалися кошти з різних джерел фінансування, в тому числі значна частина коштів місцевих бюджетів була спрямована на ці цілі. Акцент звичайно ж робився на здійснення капітальних ремонтів, які щороку впродовж 2015-2018 років altaltздійснювалися на окремих ділянках майже в кожному населеному пункті. 
“Ми прекрасно розуміємо, що відремонтовані дороги - це і розвиток економіки району, залучення інвестицій, і покращення життя наших громадян. Тому в наступних роках важливий акцент буде приділено покращенню інфраструктури доріг району” - наголосив голова І.С. Хрунь.
Далі з інформацією щодо основних проектів, котрі вдалося реалізувати за останні роки у даному населеному пункті, виступив Віталій Васильович, а саме:
- поточний ремонт Хороснянського НВК І-ІІ ст.;
altalt- капітальний ремонт даху, опалення та заміна вікон в Хороснянському НВК І-ІІ ст.;
- капремонт дорожнього покриття по вул. В.Великого в селі Деревач;
- капремонт дорожнього покриття на вул. Бічна Центральна в с. Хоросно.
Упродовж 2019-2021 роки планується:
- будівництво амбулаторії в с. Хоросно (розроблено уже проектно-кошторисну документацію на відведення земельної ділянки).
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
altalt- чи буде вул. Шкільна мати продовження (закінчення ремонту дорожнього покриття)?;
- запрошення місцевого населення до підписання декларацій із сімейним лікарем;
- потреба у тротуарній доріжці.
Як наголосив очільник району Ігор Хрунь в наступних роках будуть продовжені роботи на тих об'єктах, де вони вже розпочаті. Відтак звернувся до голів місцевих рад  контролювати хід виконання робіт та використання коштів на місцях.
Відтак присутні на засіданні Ради зосередили увагу на формуванні Плану перспективного розвитку Пустомитівщини на 2019-2021 роки та надали свої зауваження і пропозиції щодо вирішення важливих питань розвитку села Хоросно Пустомитівського району.