Вшанували учасників бойових дій на території інших держав
altaltВчора, 12 лютого, у районному Народному дому міста Пустомити (вул. Грушевського, 15) провели урочисті заходи з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
На урочистостях були присутні: голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь зі своїм заступником Володимиром Войтовичем, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка зі своїм заступником Іваном Мудрим, учасники бойових дій на території інших держав, громадськість та засоби масової інформації. 
altaltОчільник району Ігор Степанович, який відзначив вітальними грамотами та пам'ятними медалями «30 років виведення військ з Афганістану» учасників бойових дій, у своєму вітальному слові сказав: «Сьогодні я хочу ще раз солдатам, які виконали свій обов’язок, сказати велике спасибі за мужність, честь і змогу терпіти. Сьогодні, на жаль, Україна переживає непрості часи, і я дуже радий, що ви пам’ятаєте один одного і не забуваєте», – зазначив він.
Пам'ять 2 воїнів-афганців з Пустомитівського району, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав вшанували хвилиною мовчання...
Традиційно, на завершення зустрічі артисти подарували гостям гарний настрій і незабутні враження. 
 
altaltaltНагадаємо:
Саме 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 
Після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. За часів СРСР вони виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих» точках. 
Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тисяч 375 українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність. Серед них – і наші земляки. Сто дев’ять юних подолян заплатили життям за інтереси чужої країни. Двоє пропали безвісти...