Нарада щодо забезпечення належного технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання
altСьогодні, 13 лютого, в залі Пустомитівської районної ради була проведена консультаційна нарада щодо вирішення питання забезпечення належного технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж електроенергії у житлових будинках.
На нараді розглянуто нове законодавство, яке змінює порядок обслуговування внутрішньобудинкових систем електропостачання. Згідно з Законом України «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що «технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем здійснюється співвласниками багатоквартирного будинку коштом співвласників», раніше ці витрати були включені у загальну ціну електроенергії, тепер вартість тех.обслуговування винесена окремим рядком. 
altВ результаті обговорення сторони дійшли до спільного рішення, про створення комісії в яку ввійдуть представники ОСББ та спеціаліст І категорії з питань  житловокомунального господарства Пустомитівської міської ради. Учасники наради дійшли згоди, що після розроблення та схвалення технічної документації, будуть укладені відповідні договори на технічне обслуговування систем електропостачання.