Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Поршна Пустомитівського району
altaltВчора, 13 лютого, в Народному домі (вул. Шевченка, 47А) села Поршна відбулося чергове засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району. Його провів заступник голови районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович. Участь у заході також взяли: голова Солонківської сільської ради об'єднаної тероторіальної громади Ткачук Віталій Васильович, староста Поршнянського старостинського округу Баркит Богдан Володимирович, провідний інспектор Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Бутрей Микола Миколайович, очільники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та активні громадські діячі.
На початку установчого засіданні заступник голови Володимир Васильович ознайомив присутніх із досягненнями Пустомитівського району.
У 2015 – 2018 роках робота органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Пустомитівського району була спрямована на покращення, відновлення інфраструктури району, будівництво нових об’єктів та впровадження нових технологій із altaltметою створення належних, безпечних, сучасних умов у навчальних закладах, закладах охорони здоров’я, культури та соціального захисту.
За його словами, в районі постійно проводилась робота щодо створення належних, безпечних і сучасних умов для навчання та виховання дітей у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах. Особливу увагу приділялили енергозбереженню та модернізації систем опалення навчальних закладів. Майже в усіх школах та садочках встановлені енергозберігаючі вікна, проведено реконструкцію котелень із метою енергоефективності за ЕСКО-механізмом, – додав В.В.Войтович.
altaltВін також поінформував, що протягом 2015 – 2018 років у Пустомитівському районі низку заходів було спрямовано на розвиток українського соціокультурного простору, забезпечення функціонування закладів культури. У цей час реалізовано проекти, завдяки яким значно покращилася матеріально-технічна база закладів культури, модернізовано обладнання. 
Впродовж 2015 – 2018 років на території району проводилися капітальні й поточні ремонти доріг місцевого значення та доріг у населених пунктах.
Особливу увагу приділили покращенню, відновленню інфраструктури населених пунктів району. Так, реконструйовані й побудовані лінії вуличного освітлення, встановлені дитячі майданчики, облаштовані паркові зони.
altaltДалі з інформацією щодо основних проектів, котрі вдалося реалізувати за останні роки у даному населеному пункті, виступив Віталій Васильович, а саме: 
- ремонт у двох класах Поршнянського НВК;
- встановлено вуличний тренажерний майданчик;
- проведено поточні ремонти доріг по вул. Лугова, Жизневського та Поперечна;
- встановлено вуличне освітлення по вул. Водогінна, Озерна, Червоної Калини та Ковирівська.
Упродовж 2019-2021 роки планується: 
- закінчення ремонтних робіт над місцевим Народним домом;
- встановлення футбольного поля зі штучним покриттям;
- освітлення вуличних доріг Затишна та Козацька;
- заміна даху у місцевій ЗОШ;
- продовження ремонтних робіт дорожнього покриття місцевого значення.
altaltСеред проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
- інформування населення щодо підписання декларацій із сімейним лікарем;
- інформування населення щодо медичних реформ загалом.
Саме такі, основні завдання діяльності Ради регіонального розвитку с. Поршна Пустомитівського району було окреслено до 2021 року. 
По закінченню, в ході роботи Ради були дані до виконання відповідні доручення.