Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Дипники Пустомитівського району
altaltВчора, 13 лютого, в Народному домі (вул. Поршнянська, 7) с. Липники відбулося чергове засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району. Його провів голова районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович. Участь у заході також взяли: заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович, голова Солонківської сільської ради об'єднаної тероторіальної громади Ткачук Віталій Васильович, староста Поршнянського старостинського округу Баркит Богдан Володимирович, провідний інспектор Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Бутрей Микола Миколайович, очільники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації та активні громадські діячі.
На початку установчого засіданні очільник району Ігор Степанович ознайомив присутніх із досягненнями Пустомитівського району.
У 2015 – 2018 роках робота органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Пустомитівського району була спрямована на покращення, відновлення інфраструктури району, будівництво нових об’єктів та впровадження нових технологій із altaltметою створення належних, безпечних, сучасних умов у навчальних закладах, закладах охорони здоров’я, культури та соціального захисту.
За його словами, в районі постійно проводилась робота щодо створення належних, безпечних і сучасних умов для навчання та виховання дітей у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах. Особливу увагу приділялили енергозбереженню та модернізації систем опалення навчальних закладів. Майже в усіх школах та садочках встановлені енергозберігаючі вікна, проведено реконструкцію котелень із метою енергоефективності за ЕСКО-механізмом, – додав І.С.Хрунь.
altaltВін також поінформував, що протягом 2015 – 2018 років у Пустомитівському районі низку заходів було спрямовано на розвиток українського соціокультурного простору, забезпечення функціонування закладів культури. У цей час реалізовано проекти, завдяки яким значно покращилася матеріально-технічна база закладів культури, модернізовано обладнання. 
Впродовж 2015 – 2018 років на території району проводилися капітальні й поточні ремонти доріг місцевого значення та доріг у населених пунктах.
altaltОсобливу увагу приділили покращенню, відновленню інфраструктури населених пунктів району. Так, реконструйовані й побудовані лінії вуличного освітлення, встановлені дитячі майданчики, облаштовані паркові зони.
Далі з інформацією щодо основних проектів, котрі вдалося реалізувати за останні роки у даному населеному пункті, виступив голова Солонківської ОТГ Віталій Васильович, а саме: 
- проведено поточний ремонт вул. Дачна та Степана Бандери;
- встановлено вуличні знаки-флюгери.
altaltУпродовж 2019-2021 роки планується: 
- завершити капітальний ремонт входів у лікарську амбулаторію та місцевий Народний дім;
- встановлення футбольного поля зі штучним покриттям;
- завершити облаштування тротуарних доріжок по вул. Поршнянська;
- робота над новим генеральним планом даного населеного пункту;
- встановлення меморіального пам'ятника Герою Небесної Сотні Паньківу Миколі Олександровичу на території парафіяльної церкви.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
altalt- інформування населення щодо медичних реформ загалом;
- розроблення проектно-кошторисної документації для встановлення очисних спроруд для населеного пункту;
- встановлення камер спостережень для запобігання крадіжок у дачному мікрорайоні;
- передбачення автостоянки на території футбольного поля;
- великогабаритні автомобілі нищать дорожнє покриття — утворюються тріщини.
Саме такі, основні завдання діяльності Ради регіонального розвитку с. Липники Пустомитівського району було окреслено до 2021 року. 
По закінченню, в ході роботи Ради були дані до виконання відповідні доручення.