Голова Пустомитівської РДА зустрівся з представниками кримськотатарських общин
altУкраїнська держава 20 березня 2014 року заявила про державні гарантії прав кримськотатарського народу в складі України, затвердивши відповідну постанову парламенту. 
Саме тому, сьогодні, 14 лютого, представники кримськотатарського народу звернулись до голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича, з яким обговорили можливості для поглиблення співпраці, а також різноманітні теми, пов’язані з діяльністю кримськотатарської общини на Пустомитівщині.
altЯк ніколи раніше, сьогодні є актуальним питання регулювання міжнаціональних відносин і захисту прав національних меншин. Єдність українського суспільства забезпечується наданням національним меншинам можливостей для реалізації їх етнічної самобутності, використання рідної мови, культури, задоволення інших потреб і інтересів. А стійкість міжнаціональних відносин, відсутність конфліктів і протистоянь в Пустомитівському районі є наслідком і свідченням співпраці органів влади з громадськими організаціями національних меншин. У забезпеченні умов всім етносам для співжиття в єдиному етнополітичному організмі для солідарного і безконфліктного способу існування районна державна адміністрація вбачає одним із головних завдань влади.