Розгляд звернень громадян, що надійшли на “Гарячу лінію 112”
altСьогодні, 14 лютого, перший заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Городечний Павло Михайлович провів нараду щодо розгляду звернень громадян району та роботу «Гарячої лінії 112».
На нараді були присутні: головний інженер Пустомитівського РЕМу Мицько Василь Андрійович та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.
Всі звернення, що надходять до районної державної адміністрації, розглядаються керівництвом та надаються відповідні доручення виконавцям. Заявників завжди повідомляють про результати розгляду у встановлений законодавством термін або відповідно до встановленого терміну у резолюціях голови районної державних адміністрації Хрунь Ігоря Степановича.
altПо зверненням громадян основні питання, надійшли на Урядову гарячу лінію  - це електропостачання та напруга в електромережі.
Районною державною адміністрацією і надалі продовжуватиметься робота щодо забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, посилення персональної відповідальності керівників усіх рівнів за вирішення питань, що порушуються у зверненнях, особливо найменш соціально захищених категорій громадян, удосконалення та проведення «гарячих телефонних ліній» для встановлення діалогу з громадськістю, забезпечення безперешкодного прийому громадян, об’єктивної і вчасної перевірки фактів, викладених у зверненнях, фактичного поновлення порушених прав і інтересів громадян.