Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Підсадки Пустомитівського району
altaltaltВчора, 14 лютого, в Народному дому (вул. Довбуша, 3) с. Підсадки відбулося чергове виїзне зібрання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району, під головуванням голови районої державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича,  створеної у зв’язку із дорученням Президента України Петра Олексійовича Порошенка, котре стало однією з найяскравіших та найбільш довгоочікуваних подій району, зібравши представників влади та місцевого самоврядування районного рівня, громадських активістів, підприємців, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, освітян, працівників медичної галузі та ЗМІ.
Серед присутніх також були: заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович, голова Солонківської сільської ради об'єднаної тероторіальної громади Ткачук Віталій Васильович та староста Поршнянського старостинського округу Баркит Богдан Володимирович.
altaltНа запрошених чекали дискусії, цікаві та інформативні доповіді щодо соціально-економічного розвитку району. Було розглянуто питання про реалізацію проектів соціально-економічного розвитку Пустомитівського району упродовж 2015-2018 років, а також напрацьовано проект Перспективного плану розвитку с. Підсадки на 2019-2021 роки.
З інформацією щодо основних проектів, котрі вдалося реалізувати за останні роки у даному населеному пункті, виступив голова Солонківської ОТГ Віталій Васильович, а саме:
- капітальний ремонт частини приміщень Народного дому для облаштування музею Зиновія Бабія;
altalt- реконструкція Народного дому з використанням енергозберігаючих технологій;
- проведено поточний ремонт вул. Кирничанська, Бабія та Довбуша;
- встановлено вуличні знаки-флюгери;
- проведено благоустрій та озеленення в'їзду до населеного пункту. 
Упродовж 2019-2021 роки планується:
- встановлення футбольного поля зі штучним покриттям;
- закінчення ремонтних робіт дорожнього покриття по вул. Милошовицька;
altalt- розроблення проектно-кошторисної документації для освітлення вуличних доріг;
- озеленення території біля місцевого Народного дому.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема: 
- чистка місцевого ставка (укріплення дамби);
- частіше зібрання влади ОТГ та району з населенням села;
- щодо сплати земельного податку.
altaltНаприкінці засідання очільник району Ігор Степанович зауважив, що втілені в життя чимало важливих проектів. Проте перед нами є ще багато завдань. Адже на кожній території є над чим працювати. Тож покроково ми будемо займатися найболючішими та пріоритетними проблемами, розв’язання яких принесе найбільшу користь для суспільства. Найважливіше, що ми з вами просто сьогодні можемо зробити, - об’єднати наші зусилля та разом взятися за розв’язання проблем. Та доручив провести широке обговорення запропонованого проекту Перспективного плану місцевій владі об'єднаної територіальної громади.