Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Соколівка Пустомитівського району
altaltВчора, 14 лютого, в актовій залі Соколівського НВК І-ІІ ст. відбулося чергове виїзне зібрання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району, під головуванням голови районої державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича,  створеної у зв’язку із дорученням Президента України Петра Олексійовича Порошенка, котре стало однією з найяскравіших та найбільш довгоочікуваних подій району, зібравши представників влади та місцевого самоврядування районного рівня, громадських активістів, підприємців, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, освітян, працівників медичної галузі та ЗМІ.
altaltСеред присутніх також були: заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович, голова Щирецької сільської ради об'єднаної тероторіальної громади Василишин Олег Пахомович та староста Соколівського старостинського округу Молявчик Лідія Анатоліївна.
На запрошених чекали дискусії, цікаві та інформативні доповіді щодо соціально-економічного розвитку району, продемунстровано медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня. Було розглянуто питання про реалізацію проектів соціально-економічного розвитку Пустомитівського району упродовж 2015-2018 років, а також напрацьовано проект altaltПерспективного плану розвитку с. Соколівка на 2019-2021 роки.
З інформацією щодо основних проектів, котрі вдалося реалізувати за останні роки у даному населеному пункті, виступив голова Щирецької ОТГ Олег Пахомович, а саме:
- капітальний ремонт з утепленням фасаду Соколівського НВК І-ІІ ст.;
- капітальний ремонт даху Соколівського НВК І-ІІ ст.;
- поточний ремонт водонагрівного котла Солонківського НВК І-ІІ ст.;
- капітальний ремонт системи опалення Соколівського НВК І-ІІ ст..
Упродовж 2019-2021 роки планується:
- завершення ремонтних робіт місцевого Народного дому;
- закінчення ремонтних робіт дорожнього покриття до с. Никонковичі.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема: 
- інформування населення щодо ремонту місцевих доріг загального користування на території об'єднаної територіальної громади. 
altaltНаприкінці засідання очільник району Ігор Степанович зауважив, що втілені в життя чимало важливих проектів. Проте перед нами є ще багато завдань. Адже на кожній території є над чим працювати. Тож покроково ми будемо займатися найболючішими та пріоритетними проблемами, розв’язання яких принесе найбільшу користь для суспільства. Найважливіше, що ми з вами просто сьогодні можемо зробити, - об’єднати наші зусилля та разом взятися за розв’язання проблем. Та доручив провести широке обговорення запропонованого проекту Перспективного плану місцевій владі об'єднаної територіальної громади.