Нарада з питань ремонту доріг загального користування
altСьогодні, 15 лютого, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Войтович провів робочу нараду з питань ремонту доріг загального користування на території Пустомитівського району.
У робочій нараді взяли участь: начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Олена Стасюк зі своїм  головним спеціалістом Олегом Салабаєм та начальник відділу з питань звернень громадян, інформаційної діяльності та комунікації з громадкістю Наталія Антосюк.
altНа порядок денний виносилося питання стану дорожнього покриття та першочергові заходи щодо проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування по Пустомитівському районі.
Володимир Васильович наголосив на необхідності оперативного вирішення даної проблеми, оскільки безпека руху на дорозі та попередження виникнення аварійних ситуацій є головним завданням на сьогодні.
Учасники наради визначили ділянки доріг, які потребують першочергового ремонту та визначення необхідного фінансування для виконання ямкового ремонту на дорогах.