Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Малечковичі Пустомитівського району

altaltВчора, 15 лютого, в Пустомитівському районі відбувся черговий виїзд Ради регіонального розвитку з питань обговорення перспективного плану розвитку територій в населених пунктах району, зокрема с. Малечковичі.
Цього дня захід відбувся під головуванням голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича та його заступника Войтовича Володимира Васильовича.
На засіданні були також присутні: голова Солонківської сільської ради об'єднаної тероторіальної громади Ткачук Віталій Васильович, головний інспектор Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Куртяк Павло Іванович, очільники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, члени Ради регіонального розвитку району, депутати сільських і районних рад та місцева громадськість.
На початку, Ігор Степанович ознайомив присутніх зі складом Ради та основними завданнями, які покладено на неї, а також планом перспективного розвитку територій сіл, які входять до Пустомитівського району зокрема.

По тому, з інформацією щодо основних проектів, котрі вдалося реалізувати за останні роки у даному населеному пункті, виступив Віталій Васильович, а саме:
- поточний (капітальний) ремонт приміщення Малечківської ЗОШ І ступеня;
altalt- благоустрій території Малечківської ЗОШ І ст.;
- поточний ремонт обладнання котельні Малечківської ЗОШ І ст.;
- реконструкція футбольного поля зі штучним покриттям по вул. Зоряна.Упродовж 2019-2021 роки планується:
- будівництво спортивного поля зі штучним покриттям;
- благоустрій територій даного населеного пункту;
- удосконалити вуличне освітлення.
Серед проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
altalt- щодо оплати житлово-комунальних послуг;
- інформування населення щодо медичної реформи.
Також, на завершення, очільник району Ігор Хрунь торкнувся питання процесу утворення об’єднаних територіальних громад: «Впровадження реформи децентралізації довело її економічну та політичну ефективність, і тому вона вже точно має стати незворотною. На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко на сьомому засіданні Ради регіонального розвитку. Нині на території Пустомитівського altaltрайону вже утворено 6 об’єднаних територіальних громад, до складу яких увійшли сільські та селищні територіальні громади. Таким чином вже більша половина мешканців проживають у спроможних територіальних громадах району. Пріоритетним завданням є завершення процесу об’єднання територій до кінця 2020 року. І мусимо розуміти, що ми самі пишемо свою історію, тож пишімо її впевненою рукою» – резюмував свій виступ голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович.