Відбулось засідання Ради регіонального розвитку с. Солонка Пустомитівського району

altaltВчора, 15 лютого, в Пустомитівському районі відбувся черговий виїзд Ради регіонального розвитку з питань обговорення перспективного плану розвитку територій в населених пунктах району, зокрема с. Солонка.
Цього дня захід відбувся під керівництвом депутата Верховної Ради України Дубневича Богдана Васильовича та голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича.
На засіданні були також присутні: заступник голови районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович, голова Солонківської сільської ради об'єднаної тероторіальної громади Ткачук Віталій Васильович, головний інспектор Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Куртяк Павло Іванович, очільники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, члени Ради регіонального розвитку району, депутати сільських і районних рад та місцева громадськість.
На початку, Ігор Степанович ознайомив присутніх зі складом Ради та основними завданнями, які покладено на неї, а також планом перспективного розвитку територій сіл, які входять до Пустомитівського району зокрема.

По тому, з інформацією щодо основних проектів, котрі вдалося реалізувати за останні роки у даному населеному пункті, виступив Віталій Васильович, а саме:
altalt- капітальний ремонт даху Солонківської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- капітальний ремонт приміщення для відкриття дошкільної групи короткотривалого перебування на 30 дітей;
- капітальний ремонт Солонківського ДНЗ;
- капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Стрийська, на ділянці від вул. Польова до вул. Зелена;
- капітальний ремонт прибудинкової території вул. Центральна 1, 2, 3;
altalt- капітальний ремонт тиру Солонківської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Івасюка
Упродовж 2019-2021 роки планується:
- будівництво очисних споруд на території Солонківської сільської ради;
- будівництво ДНЗ на 230 місць.
altaltСеред проблем, які озвучені мешканцями були, зокрема:
- щодо транспортного перевезення.
Також, на завершення, було продемонстровано медіа-матеріал маршу Захисників України під супровід військової техніки у Львові, котрий проходив 14 жовтня та основні здобутки Солонківської сільської ради об’єднаних територіальних громад за 2018 рік.
Опісля, очільник району Ігор Хрунь торкнувся питання процесу утворення об’єднаних територіальних громад: «Впровадження реформи altaltдецентралізації довело її економічну та політичну ефективність, і тому вона вже точно має стати незворотною. На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко на сьомому засіданні Ради регіонального розвитку. Нині на території Пустомитівського району вже утворено 6 об’єднаних територіальних громад, до складу яких увійшли сільські та селищні територіальні громади. Таким чином вже більша половина мешканців проживають у спроможних територіальних громадах району. Пріоритетним завданням є завершення процесу об’єднання територій до кінця 2020 року. І мусимо розуміти, що ми самі пишемо свою історію, тож пишімо її впевненою рукою» – резюмував свій виступ голова Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігор Степанович.